Gerekli Linkler

 
Hava Durumu

 
Yazarlar

Federasyonumuz yönetim kurulu Doğu Anaodolu ve GüneyDoğu Anadoluya çıkarma yaptı.

Sırasıyla Adıyaman, Malatya, Bingöl İllerine çıkarma yapıldı.

Adıyaman'da Güneydoğu il temsilciler ve dernek başkanları toplantısı yapıldı. Adıyaman'da Valilikle, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile görüşmeler yapılarak usta öğreticilerin sorunları dile getirildi.

Ardından Malatya ilimizde usta öğreticileri bilgilendirme toplantısı yapıldı, Valilik makamı, Belediye Başkanları ve Halk Eğitimi Merkezleri ile görüşülerek usta öğreticilerin sorunları dile getirildi.

Malatya ilimizden sonra Bingöl'e geçilerek Bingöl'de usta öğreticiler bilgilendirme toplantısı yapıldı, usta öğreticiler bilgilendirme toplantısının ardından Federasyonumuz Doğu Anadolu il temsilcileri ve dernek başkanları toplantısı yapılmıştır.

Yapılan bu görüşmelerde ve temaslarda federasyonumuz çok yol kat ederek usta öğreticileirin özlük haklarını kazanmaları noktasında emin adımlarla ilerlemektedir.

Bizleri çok iyi bir şekilde karşılayan Valilerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize, Halk Eğitim Merkezi idarelerimize çok teşekkür ederiz.

Ve organizasyonlarımızı yapan Adıyaman İl Temsilcimize- Dernek Başkanımıza Malatya İl Temsilcimize- Dernek Başkanımıza Bingöl İl Temsilcimiz- Dernek Başkanımıza,il dernek  yönetim kurullarına ve organizasyon kurul başkanmızı emeklerimizden dolayı kutlarız.

 

 

 

 

 

Tarih : 27.7.2018