Gerekli Linkler

 
Hava Durumu

 
Yazarlar
HAYAT BOYU ÖĞRENME GENEL MÜDÜRÜ GÜL MERSİN’DE USTA ÖĞRETİCİLERE MÜJDE

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Mersin’de Hayat Boyu Öğrenme faaliyetlerine yönelik toplantıya katıldı.

Mersin Olgunlaşma Enstitüsünde Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül’ün de katıldığı toplantıda; Hayat Boyu Öğrenme faaliyetlerine yönelik çalışmalar anlatıldı.

Mersin Olgunlaşma Enstitüsünde yapılan toplantı sonrası Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül ile Mesleki Eğitimciler ve Usta Öğreticiler Federasyonu (MEUSFED) Teknik Sanat Kurul Başkanı ve Mersin İl Temsilcisi Abdullah Taylan, Mersin Usta Öğreticiler Derneği Başkanı Sabri Köklü, Başkan yardımcısı Fatma Danacı  görüştü. Yapılan görüşmede Usta Öğreticilerin statülerinin belirlenmesi ve özlük hakları ile ilgili iyileştirme talebinde bulunuldu. Sıcak ve samimi bir havada geçen sohbette Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Gül, Usta öğreticilerin statü ve özlük hakları konusunda ilgili Bakanlıklarla çalışmalar başlatıldığını ve görüşmeler yapıldığını aktardı. Meslek Eğitimcileri ve Usta Öğreticiler Federasyonu (MEUSFED) adına ve Mersin Usta Öğreticiler Derneği olarak Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül’e bizleri kabul ettikleri için çok teşekkür ediyoruz.

 

Tarih : 16.3.2018
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.